Můj názor:Doctor who the movie(1996)

15. december 2014 at 11:41 | CherryPie |  Geek think ♥

Ahoj!

Nedávno jsem viděla Doctor Who the movie a nemohla jsem si to nechat pro sebe :D
V Doctor who tahu jsem psala že se mi zalíbil 8.doctor který byl právě v tomto filmu. Možná jste si mysleli že v rubrice Movies budu jen kritikovat,ale tak to není :D
Film se mi hrozně zalíbil i přes odpornou kvalitu ve které jsem ho viděla :D

Warning!!! Toto je čistě můj názor a je ve vašem zájmu abyste s ním necouhlasili.
Ps.Všechno co tady napíšu tak pochopí asi jenom whoviáni takže to můžete ani nečíst xD

Jde o to že 7.Doctor po tom co byl Master( ^.^ ) zabit Daleky zanechal jeho pozůstatky v truhle. Sám potom řekl že udělal chybu. Master začal v truhličce řádit a stalo se něco kvůl čemu se Doctor dostal na zem. Měl to neštěstí že když vyšel ze své budky tak ho střelily. Kluk který se jmenoval Lee a částečně za to mohl ho vzal do nemocnice kde mu dělali operaci. Operaci na srdce prováděla doctorka Grace kvůli které 7.Doctor zemřel. Grace byla totiž rozrušena že má Doc dva srdce. Právě v tomto díle dostal Doc své ''Pozemské'' jméno-John Smith. Doctor byl tedy přepraven do márnice kde zregeneroval. Tím časem Master si našel lidské tělo.Doctor najde Grace a žáda jí o pomoc,vypráví ji o Mastrovi a Pánech času.Ona mu jistě že nevěří a zavolá do psichiatrické léčebny.Master si našel Leeho kterého tak pěkně obelhal že mu teď pomáhá. Místo psichiatrů se Grace s Doctorem dočkali Mastera a jeho pomocníčka.

Jak to dopadne vám doporučuji se dozvědět samým :D Opravdu bezvadný díl/film který jsem si hrozně oblíbila a určitě ho ještě nejednou skouknu :) .Jestli vás nezaujalo nic na tom co jsem napsala tak skoukněte film aspoň kvůli Mastrovi který byl faaaakt dokonalý(a vypadá jakoby utekl z Terminatora xD )!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama