Když se naše rodinka vydá na Staromák

22. december 2014 at 15:26 | CherryPie |  About me+TAG
Ahoj! Já si myslím že skoro každý Pražák byl aspoň jednou u stromečku. My jsme tam chodili každý rok :D
Tentokrát byl náš výlet poněkud...ehm komický.

Šli jsme já,máma,brácha(5 let),teta a sestřenice(2 roky). Táta byl v práci takže nás nemohl odvést. Museli jsme tedy jet tramvají. Já jsem čekala u zastávky dokud si máma sháněla jízdrnku. 17 nám už jela a já jsme úplně zapomnělsa že ještě musí sehnat jízdenku i teta. Tramvaj nám ujela a my museli v té kose ještě 10 minut čekat na další. Když jsme se tedy dostali do tramvaje,začal mě brácha otravovat s tím kdo díl vydrží stát bez držení. Pak mi dával nějaké hádanky a vždycky se naštval když jsem to uhodla. Konečně jsme vystoupili z tramvaje a šli směrem ke stromečku. Předi za námi bylo plnooo lidí a vypadalo to jak průvod. A tu jsem ho spatřila v měsíční záři! Ne,nejsem taková ta holka která se na první pohled zamiluje do KLUKA. Spatřila jsem Kebab! Ano,kebab! A dostala jsem hroznou chuť na...nečekaně kebab! S tím jsem začala otravovat mamku. Jenže kde u stromečku najdeš KEBAB? Samý langoše,trdelníky a klobásy! Stromeček byl sice krásný,ale já neměla tu obdivovatelskou náladu. Bylo hrooozně plno! Všude davy a fronty jak to obvykle bývá.Máma koupila trdelník a my si sedli na lavičku u stánků. Máma s tetou si povídali o alkoholu(krásné ženské téma),já se nudila,něco koukala na mobilu a myslela na kebab(aaamo,fakt jsem na něj měla chuť) a bráška se sestřenicí běhali kolem stromků. Nasťa(sestřenička) se při tom smála tak že z ní máte husí kůži. Určitě víte jak se směje nejhorší padouch ve filmech,tak to bylo ještě horší. Mě to už fakt nebavilo a byla mi zima že jsem teru s mámou přemluvila abychom konečně šli domu. Šli jsme zpátky tou samou cestou jakou jsme přišli(což je pro naší family velice podivné,vždy to vezmeme nějakou oklikou). A tu ho vidím v měsíční záři(zase)! Na druhé straně byl fastfood a byl tam i KEBAB! Mámu jsem přemluvila aby mi ho přece jen koupila. Já jsem byla happy! Ale stejně mi většinu snědla teta...
Konečně jsme byli u domu! A tu mě zase začne otravovat brácha(nebo jsem ho začala ktravovat já,teď si nevzpomenu). Začal se za mnou honit a mě hrozně mrzly nohy. Furt mě chtěl pošťuchovat nebo bouchat. Fakt jsem běhala jak jsem mohla. Máma se mi potom začne smát jak to běhám! Ale mě ty nohy fakt zmrzly!
Šli jsme spát a brácha(zase on!!!) zase začal naříkat jak se bojí. Žijeme v paneláku a s bráchou máme společný pokoj. Vlastně musí vždy usínat se světlem,ale teď nechtěl i tak. Tak jsme si začali povídat. Řekl mi jak se bojí duchů a že si ho vezmou s sebou. Já zapnu své ségrovské schopnosti a začnu ho rozesmívat tím že mu ukazuji jak jím dochové projdou a,že se ho ani nedotknou. Brácha chce téma k vyprávění a já chci spát. Ťomka(Arťom,Artem,Toník,můj bratr) chce abych mu řekla jaké zvíře mám nejradši. Tygry,Lvy a jiné kočkovité šelmy mám ráda!
Dál to jsme si povídali o Lvím králi a o Timonu a Pumbovi! A tady to mám! Hakuna matata! Bezstarostné dětství a ostatek života! Mé ségrovské smysly zase buší a já ho znovu rozesměju,tentokrát Hakuna matata! Brácha klidně spí,ségra je taky v klidu :)

Takhle to u nás včera bylo! Stromeček,Kebab,zlá sestřenice,duchové a hakuna matata :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Erika [Yumi Chan Baka] Erika [Yumi Chan Baka] | Web | 22. december 2014 at 19:38 | React

Tak to byl opravdu skvělý zážitek :D já bohužel nejsem z Prahy ale úplně z jiného konce :D ale tak jsem byla aspoň v té Vídni. Jinak kvůli tobě bych si ten kebab taky teď dala ! :D
Ps. už jsem ti udělala vzhled, máš to na emailu ;)

2 CherryPie CherryPie | Email | Web | 22. december 2014 at 19:48 | React

[1]: ve Vídni to musí být skvělý :3 vždy jsem se tam chtěla podívat. Se školku jsme jednou jeli do Berlína přes Vídeň a je to fakt krásné město :)
Jo a ten kebab byl dobrej :-D xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama