Máme se na co těšit ;)

27. december 2014 at 16:24 | CherryPie |  Geek think ♥

Ahoj!

Už dost dlohou dobu vybuchuje internet zprávamy o budoucích Marvel filmech. Dneska bych něco napsala jen o Marvelu a na DC si vzpomenu někdy jindy.
Marvel má tich filmů naplánovano až do roku 2020! Jop,dost dlouho doředu! Nebudu však psát jen o filmech od Marvel Studios,ale i o Fox který mají práva na Marvelovský mutanty. Tak jdem na to!

1.Avengers:Age of Ultron.

Je to film který nás v nejbližší době očekává. Říct že je hodně čekaný je jako neříct nic. Určitě víte jakou slávu dostali Avengers na stříbrné plátně. A když už vyšel ten první trailer tak fanoušci řvali jak moc se těší :D. Vyjímkou jsme nebli ani my. V kalendáři už mám vyznačeno datum premiéry :3. Podle názvu je jasný že hlavním padouchem tu bude android Ultron kterého stvořil samotný Tony Stark.

2.X-men:Age of Apocalypse

Ano,ty názvy jsou hodně podobné :D. Na tohle jsem si počítala dny ještě od začátku tohohle roku. No tak nám zbvá už jen kolem 460 dnů :D. Je to dost zamotaný protože se to bude dít 10 let po Days of future past,takže tam budou asi nějaké to cestování v čase. Jasně že nejlepší(pro mě) bude Wolvie :3
Hlavním nepřítelem zde tedy bude dávný mutant Apocalypse.

3.Guardians of the galaxy 2

První film Strářců galaxie byl faaat úspěšný,a já se mu nedivím. Už před premiérou prvního filmu byla na internet vypuštěna informace o tom že se plánuje dvojka. Jestli jste po filmu zůstali ještě až do konce titulků(my tam seděli jak buzeranti) tak vás nejspíš také napadlo že by tam hrál důležitou roli Colector. A jo,bude tam možná i Howard duck :D

4.Ant-Man

O tomto moc nevím,ale nemyslím si že by to bylo něco extra. Ant-Mana moc nemusim. Vím teda že by tam měl být Yellow Jacket.

5.Black Panther (:3)

Tak to mě podržte! Konečně se někdo domyslel že by mohl tak skvělý superhrdina dostat vlastní film! Black Panther je král Wakandy-Afrického království. Podle komiksů by tam mohla být i Storm jako jeho manželka,ale práva na všechny mutanty má 2é century fox.

6.Avengers:Civil War

Tohle teď frčí! Kecy o rozhovorech Marvel a Sony o Spider-Manovi! Námět na tento film by se měl ukázat už v druhých Avengerech. Je tedy jistý že film bude podle komiksovské občanské války. Válčili proti sobě superhrdinové a proto si myslím že by z toho mohlo vyjít fajn drama.

7.Inhumans

O tomto týmu jsem komiksy nečetla stejně jako předtím jsem nečetla o strážcích galaxie. Už tehdy šel Marvel na velký riziko,apojovat málo známý tým do filmového univerza. Nakonec se jim to povedlo na jedničku z hvězdičkou a proto si myslím že by bylo fakt skvělý kdyby provedl Marvel něco takovýho i s Inhumans.

Nejsou to daleko všechny filmy. Vynechala jsem Doctora Strange,Miss Marvel a Thora 3. Nectělo se mi to moc rozepisovat. Jak jste pochopili tak se těším opravdu na všechny filmy které má Marvel přichystáno :3 Do Komentářů napište co si o těchto filmech myslíte vy. Dost by mě to zajímalo :D

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama