Uvidíme se za rok :D

19. december 2014 at 15:21 | CherryPie |  About me+TAG

Ahoj!

Dneska je poslední školní den v kalendářním roce! No není to super! Před sebou máme štědrý večer,vánoce a nový rok! Tak si zatleskáme že jsme to ve škole ještě ten týden dokázali vydržet! Určitě i vy to tak máte že se obvykle poslední den neučíte,ale máte nějakou besídku,máte volno a rozdáváte si dárečky(to má asi každý nejradši,no nemám pravdu)?
V tomto článku vám povím jak to ve škole bylo u nás a o dárečcích také :D

Vlastně nám chyběla třídní takže žádna besídka se konat ani nemusela,ale zastal se nás náš učitel na angličtinu a udělal nám ji!!Za to mu byli všichni vděční a všichni si to nehorázně užili. První hodinu jsme si rozdali dárky a zahráli si fajn hru u které se všichni pobavili :D Tu druhou hodinu co jsme měli s panem učitelem jsme si zpívali vánoční(ok,Let it go není vánoční) písničky a nakonci nám dal pan učitel ochutnat známý britský výrobek zvaný Marmite(asi tak). Nikomu to nechutnalo a většině bylo i na zvracení,jen já s kamarádkou jsme byli v pohodě xD

Kamarádkam jsem dala nějaké ty šminky a oběma jsem dala náhrdelníky(ale různé),byli rádi a to je to nejlepší. Jednomu kámošovi jsem dala Avengerovskej plakát a druhýmu velkou kasičku která vypadá jako plechovka Coca Coly.
Byla jsem nehorázně ráda za ty dárky co jsem dostala,byli opravdu krásné a velice si je vážím :)

Nejhorší na dnešku byla špatná zpráva o tom že naše paní učitelka na Němčinu odchází. Nejdříve jsem ji sice ráda neměla,ale postupem času jsem si na ni hrozně zvykla a je mi opravdu líto že odchází :( .

+K blogu:Nevím jestli bych něco přidávala během začátku ledna,na Ukrajině(odtud já pocházím) budeme slavit Vánoce a nevím jestli bude u babičky dost dobrej internet xD

Do komentářů můžete napsat jak prošel váš den! :)

Tak šťastné a veselé!!! A uvidíme se za rok(to jste pochopili :D)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama