Vánoce se blíží!

3. december 2014 at 6:40 | CherryPie |  other
Ahoj! Už docela dlouho jsem sem nic nepsa tak si myslím že bych už měla přestat vybírat ty layouty a věnovat se psaní na blog :)

Už brzy tu máme Štědrý večer a Vánoce,ale ještě dřív tu je Mikuláš! Děti světa vyšilují a vymýšlejí si co by vlastně chtěly dostat. No,i já jsem se tak zamýšlela,ale nakonec to nedopadlo dobře xD.
Vánoce jsou bezva svátkem(můj oblíbený),spívají se koledy,pečou se perníčky,nejdeme do školy,ale ach jo ta zima! Včera poprvé za tuto zimu sněžilo! Vše bylo zahaleno v bílém kožíšku,ale ještě jednou zopáknu: ach jo ta zima! I my kvůli sněhu a vánici musíme nosit kožíšky a čapky+rukavice. I když je pravda že sníh nejspíše brzy roztaje.
Co je ale bezva jsou koulovačky a sněhuláci. No dobře,zapomeňte na sněhuláky,sněhuláci jsou zlo. Děti budou běhat a radovat se zimě! Všude krásná výzdoba a bezva rozvrh ve škole! Ach,to mám nejradši. Do školy si přineseme perníčky,koukáme na vánoční filmy,pouštíme si koledy a jasně že si rozbalujeme dárečky (^__^) . Dárečky jsou fajn(když jsou pro mě) ale přitom to může být na vánocích to nejhorší! Nedostatek fantazie! Ano,ano,přesně tak! Znáte ten pocit když musíte rychme,rychle nakoulit nějsaký ten dáreček/ky ale nic vás nenapadá?! Alr já už mám naštěstí vybráno,mámě koupím kuchařku a o kamarádkach nic psát nebudu (^__^) tajný!

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama