Arrow-1.Díl

14. january 2015 at 17:51 | CherryPie |  Seriálový marathon
Ahoj,v jednom článku jste se mohli dozvěděto mém seznamu seriálů které chci v nejbližší době zkouknout. Byl tam i Torchwood,jenže ten jsem přeskočila protože mě začal nudit. Tak jsem se hned vrhla na seriál o hrdinovi z komiksového světa DC s názvem Arrow. V tomto článku bych chtěla vypsat něco jako review pilotního dílu,možná vás na tento seriál taky nějak nabádám :)


Díl začíná když na pohled divný muž v zelené kápi běží a vyhlíží z lesu. Dále se však vyjasní že je na opuštěném ostrově a spomocí šípu podpálí dřevěnou konstrilci aby přivolal pozornost námořníků. Japonci ho najdou a pdvezou domů. Ukáže se že tento divný muž je Oliver Queen syn známého podnikatele ve městě. Znovu ho radostně přikmou do rodiny jeho sestra,kuchařka,kamarád,matka a matčin nový manžel. Dál se vyjasňuje co se stalo. Oliverovi se zdál sen toho dne kdy jejich s otcem loď stroskotala,on zůstal jediný naživu. Jeho přítel ho na druhý den vezme po pěti letech do města kde potká svoji bývalou přítelkyní která ho nechce už ani vidět. Podvedl ji totiž s její sestrou která na té lodi také zahynula. Jeho přítel mu vypráví že se jejich městečko hodně změnilo bez jeho otce. Když se procházeli městem,napadli je divné muži s červenými maskami. Tehdy si Oliver vzpomněl co mu řekl otec. Řekl mu že to co si Oliver o jeho práci není zrovna pravda. Muži v maskách ho svázali a vyptáveli se na otázky,když neodpověděl vzali ho po zlém. Oleviver se toho však na ostrově ledacos naučil a lehce se vysvobodil a pobyl jejich nepřátelé. Později doma příhodu vyprávěli detektivu. Jasně že si ji Oliver trochu zkrášlil. Nebyl to on kdo muže přemohl,ale záhadný muž v zlené kápi. Jasně že jim nikdo neuvěřil. Oliver si tedy řekl že to však byla pravda,zachránil je muž v zelené kápi kterým se stane. Vytvořil si svoji základnu(to musí mýt přece každej hrdina :D) a našel si první ,,oběť". Nemyslete si však že to b nějaký chudáček,ne. Byl to místní zločinec a milionář proti kterému měla v soudu vystupovat Oliverova přítelkyně. Našel si ho na parkovišti kde pobyl jeho lidi a jemu vyhrožoval že jestli na účet těch komu způsobil tolik škoda nepošle 400 milionů dolarů,tak si za ním na druhý den přijde a uděláto buď chce nebo nechce. Na druhý den se pořádá velká party na oliverovu počest a on má k tomu nastavenýho budíka. Avšak zastrašený Adam Hunt se nechce poddat a pozve si toho samýho detektiva. Rozhodnou že budou muže v kápi vyčkávat. Také si najme ochránce který bude podle mě dále hrát důležitou roli. Oliverovi zvoní budík a pochopí že se Hunt nezměnil. Musí tedy na návštěvu. Tam ho očekávají detektiv a Adamovi lidi. Oliver se nskonec jasně že stane výhercem.
V průběhu se však dozvíme ještě něco o smrti jeho otci a ztroskotání lodě. Jeho otec ho chtěl zachránit a tak spáchla sebevraždu a zabil i svého pracovníka aby měl Oliver více zásob a zachránil se.
Důležitou roli hraje konec dílu kde jsou Oliverova matka a nějaký divný muž a Moira řekne: ,,Musíme být opatrní a vypátrat co můj syn ví."
+Mou pozornost upoutala maska Deathstrokea na ostrově,tak od toho hodně čekám :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Erika [Yumi Chan Baka] Erika [Yumi Chan Baka] | Web | 15. january 2015 at 15:41 | React

Aww Arrow. Můj třetí nejoblíbenější hrdina od DC (první je Green Lantern). Seriál je opravdu dokonalý. Sledovala (a sleduju) jsem ho na Fandovi. No asi bych se měla dokopat k tomu dokoukat všechny díly.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama