Den 10-Já a mí přátelé

22. january 2015 at 18:15 | CherryPie |  Projekt 30 dní
Tak fajn,mám tu mnou nejočekávanější téma a to je o mých přátelích. Jména tady určitě psát nebudu(koukněte na fb koho nejvíc označuju xD) a jen tu vypíšu jen něco o naší trojce,co rádi děláme a o čem se bavímemfakt to nejsou takový ty holčičí kecy :D1.Naše trojka,každá z nás je úplně jiná.
Mám dvě nejlepší kámošky a ani jedna si moc charakterem moc nepodobáme,což je to nejlepší. Jedna je veselá,druhá věrná kámoška a já total cvok :D. Co máme ale společné je určitě láska k všemu geekovskému. Milujeme sci-fi a fantasy. To je také naším hlavním tématem. Vlastně se všichni tři známe docela krátkou dobu(jak na tak silné přátelství). Kolem roku a půl.

2.Oblíbená témata a ,,Neholčičí" kecy.
Naše témata jsou geekovské věcičky,sci-fi,fantasy,komiksy,seriály a filmy. Všichni jsme fanynky Doctora,Hobbita a Lotra(všechny teď čteme) a superhrdinů. Naším tématem je kdy co. Jednou DW pak něco dalšího. Hrozně rádi probíráme postavy(Hlavně Legolase,ach když si vspomenu na naše konverzace :´D). Fakt nikdy neprobíráme kluky a šminky a oblečení pokud to není spojeno s geek tematikou. Fakt na to nejsme.

3.Naše zvyky,tradice.
Tak tohle je jasný. Každá parta nějaké má. U nás to je láska k Jednorožcům(náš makot :D),Mimoňům a Iluminátům. Každá má i ten svůj zvyk který ji asi tak charakterizuje. Třeba já si za den dokážu do mobilu uložit stovku obrázků s postavama do mobilu.

5.Další přátelé a vztahy se třídou.
Dál se dost bavím s klukama které něco o těch komiksech vědí. Vlastně díky tomu jsem se nějak dostala do toho klučičího kolektivu. I když jsem mněla kámoše už dost dlouho. Nejvíc se bavím s klukem který sedí před námi a s jeho nej kámošem se kterým fakt vycházíme dobře. S třídou máme fajn vztahy,ale jsme tam jako několik skupinek. My tři,kluci,takový ty populární holky atd. Většina mi říká Wolverine podle mého oblíbenýho hrdiny :D

To jsou moje přátelé :D. Vlastně jsem je popsala úplně debilně,protože přátelství prostě popsat nejde. Nevím co bych bez nich dělala.
Po tomto tématu jsem se rozhodla vzít si takový menší timeout na výkend. Takže další den čekejte někdy v pondělí.

Můj Facebook a Ask
http://ask.fm/ZuzuLaver
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 V V | Web | 24. january 2015 at 9:48 | React

Já mám jednu nejlepší kamarádku ale pak ještě jednu, s kerou jsem si šíleně blízká a taky máme tyhle zájmy.. filmy, seriály, herce a tak :D ale na druhou stranu se rády bavíme i o modě a líčení, proč ne :D chceme vyoadat hezky XD jinak nejsem člověk, který má milion přátel nebo zná hodně lidí.. bavím se jen s pár lidmi protože mi dělá problém někomu jen tak důvěřovat :)

2 CherryPie CherryPie | Email | Web | 24. january 2015 at 9:51 | React

[1]: To já taky :D

3 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | 24. january 2015 at 17:28 | React

Já mám svoji ,,BFF" - nerada tohle označení používám, přijde mi to dětinský. :D - a s tou se bavím úplně o všem. :)
Znám ji už... heuu, hodně let. :D
Pak mám ještě jednu kamarádku, blízkou. A samozřejmě plno ,,známých", s kterýma jen tak občas prohodím pár slov. ;)
Ale hodně jich taky nemám.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama