Den 3-Oblíbený film a něco o něm

15. january 2015 at 16:31 | CherryPie |  Projekt 30 dní
Ahoj,dneska tu mám 4.den třicetidenního projektu a dnes budu psát o svých oblíbených filmech. Ano v množném čísle. Oblíbený film fakt nemám,neumím si jeden vybrat. Budou tu tři. Všechny z 2014. Tak jdem na to :D


1(ne podle oblíbenosti xD). X-men:The days of future past
Česky:X-men:Budoucí minulost.
Hlavní postavy:Wolverine,Professor X,Magneto,Mistique,Bolivar Trask..
O čem to je:Děj se odehrává v kruté budoucnosti,jak pro mutanty tak pro lidi. Byly totiž vytvořeni roboti které měli zničit každého mutana a to se i něják vymklo z rukou. To vše kvůli mutantce Mistique která dokáže měnit podobu,zabila totiž Bolivara Traska. Professor X (ředitel školy pro mutanty) se spojí se svým nepřítelem Magneto a s pomocí Kitty Pryde pošlou Wolverinea do 1974 roku. Proč Wolverinea? Protože je Wolverine prostě jednička. Ok,kvůli tomu že v tomto čase ještě měl mladší tělo (je nesmrtelný. Tam najde Logan mladého Professora a Magneta a přemluví Mistique.
Proč oblíbený:Já i kamarádka jsme fanynky X-menů. Je to náš nej tým a jsou pro nás prostě nej. Moc jsme čekali na premiéru že jsme si dokonce počítali dny od 50 (teď to samý děláme i u Apocalypse,už zbývá jen 418 xD). Byli tam bezva postavy,zápletka,nepřátelé atd. Fajn vtipy a legrační scénky...
2.Guardians of the galaxy
Česky:Strážci Galaxie
Hlavní postavy:Starlord,Gamora,Strax,Rocket,Groot
O čem: Peter Queela neboli později Starlorda ukradnou mimozemšťani a vychovávali ho jako významného zloděje. Najde mocný kámen který chce dostat i Ronan Obvinitel a Thanos . Já toho Lee Pace s tunou make-upu fakt nepoznala. Hvězdná policie však Starlorda chytí a posadí ho do vězení kde potká něco jako mluvícího mývala(je to mývla ne?) a jeho bodyguarda Groota který vypadáj ako strom,zabijáka Straxe a nevlastní dceru samotného Thanose. Dál utečiu z vězení a musí kámen ochránit aby se nedostal do špatných rukou.
Proč oblíbený:Velké riziko to bylo,ale nakonec to bylo skvostný! Moc se mi zalíbily ty soundtracky(hugačaka,hugahuga xD),vtipy a všechno to! Marvel se faaakt překonal!


3.Hobbit:Battle of five Armies
Česky:Hobbit bitva pěti armád
Hlavní postavy:Bilbo,Gamdalf,Torin,Kili,Fili,Trpaslíci,Elfové...
O tom asi psát nemusím,těch článků už,ale bylo :D

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama