Den 6-kam bych se ráda podívala a mé oblíbené místo

18. january 2015 at 16:45 | CherryPie |  Projekt 30 dní
Kam bych se ráda podívala? No tak toho je opravdu hodně. Vlastně jsem nikde oc nebyl. Vždycky jsem si přála navštívit spousty historických míst. Vždy se mi llíbily země s bohatou kulturou a historií. R áda jsem se o kjlturách dozvěděla něco nového a to mě přitahovalo. Vždy jsem se zajímala o mytologii a náboženství v různých kulturách a památkách z dávných dob. Tady vypíšu takový ten TOP 5 zemí co bych chtěla navštívit.


5.Anglie.
Do Aglie pojedeme se školou tenhle rok v červnu a mooooc se těším. Budeme po dvojicích bydlet u nějakých anglických rodin. Anglie musí být krásná země s bezvadnými lidičkami. Moc se mil líbí to jejich slušné chování a to jak se chovají vůči královně a její rodině. Vdy mě překvapovali zvyky této země.

4.Řecko
Psala jsem něco o mytologii,Řecká je má oblíbená. Chci se podívat do Athén a na ty krásné Řecké ostrovy které se ve světě tak proslavili. Jejich mytologie se mi vždy líbila,bohové olympu...to je prostě moje. Ve škole na dějepis jsem vždycky dělala referáty na náboženství starověkých států a především Řecka.

3.Itálie
Pizza,špagety,šikmá věž...tolik věcí k vidění. A ta krásná Italština,tak melodický jazyk kterému se chci někdy věnvat. Řím,Benátky,Milán...krásná známá města která se ve světě tak proslavily svou krásou.

2.Egypt
Tady se jedná také především o kulturu a mytologii. Výborné a úchvatné legendy a báje které tak miluju. Zajímavé lidi které bych mohla potkat (mou kámošku chtěli koupit za velblouda). Krásné písčité pláže a moře které se leskne na slunci.

1.Japonsko/Čína
A zde je moje top! Moje jednička kam za život určitě musím jít! Čína nebo Japonsko. Jejich kultura,umění,mytologie,vynálezy,tradice! To je prostě něco! Sakury a krásné malé stromečky. Chtěla bych se někdy podívat do Čínských chrámů a naučit se víc o těchto krásných zemích! I jejich mytologie je úchvatná! Bohyně slunce a sluneční zajíček . A co bojová umění? Nádhera! Kdysi jsem dokonce dělala karate (jsem ráda že jsem přestala,ale). Prostě to chci vidět na vlastní oči.

A nakonec moje oblíbené místo: Jak se říká ,,Všude dobře,ale doma nejlíp." To je prostě další pravidlo...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama