Já detektiv?

14. january 2015 at 15:41 | CherryPie |  About me+TAG
Ahoj,na Aj máme takové ty projekty na nějaké téma co máme udělat a prezentovat(v Angličtině). Tento krát to bylo téma Detektivní příběh který jsme měli napsat přes prázdniny. Já jsem to psala den před prezentací a nechala jsem se tak trochu unést. Chcete vědět co z toho vyšlo? Tak sem napíšu ty informace o případu a postavách(jo jména tam byli i z Doctora :D ),není to nic pisatelského,jen projekt na aj.

Info o zabité o osobě:
Sasha Jones,27 let,bez práce,neženatá
Byla temná noc. Šel jsem přes silnici a spatřil nějakou divnou osobu na střeše. Snažil jsem si ji nevšímat a šel dál. Najednou jsem uslyšel zvuk jako by něco spadlo. Vrátil jsem se abych uviděl co se stalo. Bylo tam mrtvé tělo v louži krve. Bylo to příšerné,musel jsem tedy volat policii.

Policie byla všude,ale nic nemohla vypátrat. Byl to divný případ. Nemohli pocgopit jestli to byla sebevražda nebo vražda. Jestli to druhý,tak byl vrah profesionálem. Nenašli žádné odbytky prstů a v tomto případu byli bezmocné. Potřebovali detektiva.

Detektiv obcházel mrtvé tělo a prohlížel si ho. Řekl: ,,Je tu svědek?" Muž v košili udělal krok.

Info o Svědku:
John Smith(Jo xD) 37 let,ředitel společnosti,ženatý,jedno dítě

Informace od Svědka: ,,Šel jsem večer do práce,protože jsem si tam zapomněl důležité dokumenty. Najednou jsem spatřil nějakou postavu. Byl to mladý muž,ale nevím to jistě. Byl divný tak jsem šel radši dál. Uslyšel jsem však nějaké zvuky a vrátil se. Byla to mrtvá žena,nikdy jsem ji neviděl. ´´

Detektiv si prohlížel místo činu,tedy střechu. On taky nic nenašel. Už chtěl beznadějně střechu opustit,když náhle spatřil něco bílého v komínu. Byly to rukavičky.
Po kontrole ottisků prstů se dozvěděli kdo byl na střeše toho dne.

Info o podezřívaném:
George Wilson,28,kuchař,neženatý
Informace od podezřívaného: ,,Já to být nemohl! Neznal jsem tu ženu dobře,byla kamarádkou mého bratra. Mám alibi! Tohoto dne jsem byl u mé matky v nemocnici,je těžce nemocná.''
,,Hey Georgi!'' Doneslo se ze schodů. Dolů vycházel mladý muž. ,,To je můj bratr.'' Řekl George. ,,Ahoj,Já jsem detektiv,můžu vám položit pár otázek?''

Info o bratru George:
Jack Wilson,30,učitel tělocviku,ženatý,jedno dítě.
Informace od Jacka: ,,Sasha byla mou kamarádkou,ale pohádali jsem se,takže jsem ji dost dlouhou dobu neviděl. '' Podíval se na Johna a dodal: ,,Byla to Johnova přítelkyně."

Tak ok,tak je to ono :D
V anketě hlasujte kdo by to mohl být a do komentářů případně napište proč,potom zveřejním vyřešení :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama