O komiksu:Death of Wolverine #1

4. january 2015 at 15:51 | CherryPie |  Myšlenky komiksáka
Já vím že tyhke komiksy vyšli už celkem dávno,ale já začala číst jen teď. V geek světě se o tom tolik namluvilo! Wolverine umírá! Jakožto je Wolverine můj oblíbený superhrdina a jeden z mojí velkétrojky jsem si nakonec nenechala ujít jeho...ehm...smrt. Byla jsem fakt zklamaná že pro zatím Wolvie končí.
O čem je první číslo?

Komiks začíná vyprávěním Logana které je jako vždy plné citů a bolesti. Logana vyšetřuje Mr.Fantastic(jeden z Marvelovských géniů) a pro Wolverinea zrovna nejlepší zprávy nemá. Potvrdí jeho domínku o tom že ztratil regeneraci a už není nesmrtelný. Varuje ho že v s vysunutím jeho drápů mu do těla vnikne ohromé množství bakterií a prosí ho aby drápky nepoužil. Myslíte že ho Logan poslechne?
Sedí v baru aby prohnal pryč myšlenky(no kde ještě má bejt Logan?) ale jemu se to nedaří. Varuje Barmana že ho přijde někdo hledat a odejde. To se taky stane. Přijde muž s tatoo americké vlajky na ksichtě a che po barmanovi info,přitom mu vyhrožuje pistolí. Barman mu tedy dá mapu kterou mu Logan(James) nechal. Muž se tedy se svým týmem vydá na ostrov kam ho Logan pozval. Nyuk(s vlajkou na ksichtě) zůstane jako jediný naživu. Wolverine ho přemluví(s pomocí drápů jasně že) aby mu vypověděl kdo ho sem poslal. Dozví se tedy že je na něj vyhlášen lov. A ne jen to. Dozví se že to všechno zařizuje královná Madripooru a jeho bývala manželka Viper. Není v tom však sama. Jesné je že Wolverinovu hlavu chce i jeho hlavní nepřitel Sabertooth(Victor Creed).
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 4. january 2015 at 15:58 | React

Ahoj, promiň že tě otravujeme, budeš pro nás (Clawdia a Honey) hlasovat tu http://cleodenile-monsterhigh.blog.cz/1501/mh-eah-grafik-2014-finale#komentare ? Rádi oplatíme ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama