O komiksu:série She-hulk:svobodná,úspěšna,zelaná

9. january 2015 at 17:27 | CherryPie |  Myšlenky komiksáka
Ahoj lidi! Dneska jsem konečně dočetla jednu extra nudnou k.sérii a jdu se s vámi podělit o můj geek think!
Komiks mi půjčila kamarádka a byla z něj moc nadšená,ale já jsem si hl neoblíbila.

Hlavní postava:She-Hulk neboli Jennifer Waltersová byla studentkou právnické školy. Jak je pochopitelné z názvu(svobodná,ÚSPĚŠNÁ,zelená) tak je Jen hodně známa i bez Avengers hodně populární. Spí s modelami z playboje a pořádá party skoro každý týden a možná i den. Je tvrdohlavá a někdy se chovala příšerně!

Zápletka: Avengeři kvůli tolika průšvihům rozhodli aby si Jen našla nový byt. Předtím pracovala v nějaké právnické firmě pro kterou byla výborným bonusem. Později ji však přijala nejvýznamnější právnická firma NYC která řešila nadliská práva(Waaat?!). Žádali ji o pomoc hrdinové jako Dr.Strange(a to bylo úplně příšerný) a Spider-man. Celej komiks se zabývá nějakými případy u soudu. Jen v posledních číslech se konečně něco stalo. Nejhorší padouši utekli z vězení.

Ilustrace:Myslím že pro čtenáře komiksů je tento bod důležitý,přece jen je to KOMIKS. Ilustrace se mi nelíbily. To je jediné co můžu říct,kdybych se začala vykecávat tak tu jsme do zejtřka xD

Mínusy:
Divný! Neseriózní a jako by si z nás scenárista střílel. Waaat? Nejhorší padouši jako třeba Rhino a Electro se daj porazit za pár minut a autoři je tady ukazují jak debily(sory).
Co třeba Doctor Strange? Četla jsem s ním pár komiksů a byl bezvadnej! A co bylo tady? Blbej dědek kterej nemá co dělat. To samý i se Spider-manem. On je sice blbeček vždycky(to je v dobrym),ale prostě ne.
Ty ilustrace to taky kazily.
Celej komiks byl o tom jak Jen řešila případy a pak se ukáže že to chtěl ředitel tý firmy jen aby vysvobodil vnučku! Nešlo to nějak lehčejc? On musel aby Jen odešla z práce,pak od Avengerů,pak ji přimul k sobě,pak řešily případy a pak musel přemluvit Jen a policajty aby jeho vnučku osvobodili. Braaaavo!
Prostě to není to co jsem čakala podle vyprávění kámošky.

(takhle vypadali jen titulní strany,dál ty ilustrace byli divný)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama