Marvel komiksy recenze na třetí ;)

30. march 2015 at 19:12 | CherryPie |  Myšlenky komiksáka
Ahojky! Abyste pochopili nadpis: kdybych psala o každé sérii komiksů co jsem za poslední tři dny přečetla,nebavilo by to ani mě ani vás. Dnes tu pro vás tedy mám jen tři menší rewievs k Marvelovským sériím. Doufám,že se zalíbí!

Avengers vs X-men

Комикс Онлайн -
Rok vydání: 2012
Scénář: Brian Michael Bendis(to už o něčem svědčí)
Kreslíř: John Romita Jr(to už o něčem svědčí č.2)
Počet čísel: 13 hlavní příběh,3 infinity,5 následky,1 speciál číslo A Babies vs X babies( ňuňu :D)

Což,neřekla bych že co jsem tak komiksy četla,měli se Avengers a X-meni rádi. Avšak v této limitce se jejich vztahy ještě zhoršují. Příběh se odehrává po události Klanu M kdy 99% mutantů ztratily své schopnosti. Je jasný tedy že X-mani neměli zrovna nejlepší dny. Schovávají se v ráji pro mutanty zvané Utopie. Mezi nimi je ale i tzv.Mesiáš mutantů Hope Summersová která je nástupcem síly Phoenixe.
Tak k Phoenixu a a Avengers. Na zem přiletí(spíš chudáček spadne) Nova a varuje svět před nebezpečím kterým se ukáže opravdu moc mocná vesmírní síla Phoenix. Svět se s ní nestýká poprvé,co taková Jean Grey...
Avengers se kterými pracuje i bývalý X-man Wolverine,se vypraví na Utopii za Hope protože si myslí že jen ona může Phoenixe zastavit. Avšak X-mani se Hope nechtějí vzdát protože i oni mají teorie na spasení. V jejich představách dokáže Hope zachránit rod Homo Superior. Při trvalích bojích o Hope na umělé modré straně měsíce(kyslík) se Phoenix vymkne z rukou a rozdělí se do pěti mutantů: Emmy Grost,Magic,Colossus,Namor a Cyclops. A nakonec zbude jen skoro neodolatelnej Cyclops...co myslíte že z toho může vyplynout?


Syn klanu M

Rok vydání: 2006
Scénář: David Hine
Kreslíř: Roy Allan Martinez
Počet čísel: 6

Tak mám tu zase příběh který se tak těsně odehrává po Klanu M. Son of M je,ale příběh o tom kdo vlastně za vše může- Quicksilver. Je jedním z mutantů co svou schopnost ztratily a teď je jen obyčejný člověk bez superrychlosti. Nemůže se s tím vyrovnat. Jednou když potká Spider-mana který ho viní za to co proved(přemluvil sestru aby vytvořila ideální svět),Pietro to nevydrží a skočí z okna. Avšak ho najde jeho manželka Crystal a vezme ho k sobě a Inhumans. Tam když je Pietro v pořádku,udělá vše aby si vrátil schopnosti a dceru. Ukradne dokonce posvátné pro Nelidé terigenové krystaly které mu sílu mohou vrátit. Vrátí. Sice ne tak jak si to představoval,ale vrátí. Stane se však tak rychlím,že se může pohybovat i v čase. Stane se na krystalech a to se stane i jeho dceři se kterou utečou na zem. Inhumanům šlohne krystál americká armáda...a pokračování se dočtu až v Silent War

Kdo je Black Panther?

Scénář: Reginald Hudlin
Kreslíř: John Romita JR
Počet čísel: 6

Příběh jak se dá očekávat,vypráví o státě Wakanda a jeho králi. Mělo to být něco jako origin Black Panthera.
Vypráví se o tom jak se spojili dokonalí zabijáci aby,no když jsou zabijáci,zabili krále Wakandy. A však Black Panther není žádnej měkoun a nedá se. Uff...to bylo celkem krátký.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jaké články byjste spíše na blogu uvítali?

recenze na filmy/komiksy/seriály 24.8% (52)
články ze života 24.8% (52)
Geek novinky/zajímavosti 23.8% (50)
něco jiného 26.7% (56)

Comments

1 Eliz Eliz | Web | 4. april 2015 at 17:47 | React

Ten první komiks mě zaujal. Prostě Avengers vs. X - meni! Wow, no chápeš to??? :D

2 CherryPie CherryPie | Email | Web | 4. april 2015 at 17:51 | React

[1]: Chápu,četla jsem to xD
A jo bylo to fakt cool,až na pár maličkostí.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama