Avengers Age of ultron +lehce informačno

30. april 2015 at 22:37 | CherryPie |  Geek think ♥

Vítám všechny kdo nějak zabloudil na tento blog jehož autor potřebuje velké nakopnutí na prdel.
Dneska tu pro vás mám další recenzi! Ale ne leda jakou! Jsou to tak očekávané Avengers:Age of Ultron! Jak já se bála že na ně budu muset čekat ještě týden,uf. Naštěstí se před mým odjezdem do anglie vyskytla možnost shlédnout tento film v kině a s nej přáteli,nemohla jsem ji promarnit. Teda dnes, jsem byla mezi tima šťastlivci co mohli co nejdříve tentk film zhlédnout a jasně že vám spěchám psát recenzi!

Informace o filmu:

Režisér: Joss Wheedon
Délka:142 min
Předloha:komiksová série marvel Age of Ultron
Hrají:Chris Evans,Chris Hemsworth,Jerremy Renner,Robert Downey JR,Mark Ruffalo,Scarlet Johannson, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen...


Vlastní názor

Víte,existují dva hrozné filmové syndromy. Syndrom očekávání,když něco tak moc čekáš že si vlasy trháš a pak je to nakonec hrozné zklamání a Syndrom druhé části,všichni dobře znají málem neporušitelnou tradici-druhá část je horší(neříkám že je to tak vždy,ale moc moc moc často ano).
Tak co? Stihly jste se leknout? Nebojte,tenhle film netrpí ani jednou z výše uvedených chorob!
Začnem jako obvykle od herců. Tady ti borci už svoje role znaj tak na 99% a není překvapením,že tu ukazují ohromné herecké výkony. Nejvíce se asi ukázali Aaron a Elizabeth-Pietro a Wanda Maximoff. Aaron se skvěle přizpůsobil někdy nepochopitelné povaze Pietra a Elizabeth bláznivé až ustrašující Wandu. Možným důvodem proč se mi tak zalíbili,je to že jsou nováčci. Ostatní jsou ale také dobře sehrané. Asi jediné mé zklamání u témata herců byl výběr herce na roli Visiona,zdá se mi že se tam vůbec nehodí.
Postavy a jejich povahy byly také bezvadně propracované. Jak jinak jestli se tyto postavy ukazují na filmovém plátně takovou dobu. Všechny byli ve své kůži. Tony byl Tonym,Cap Capem atd. Bylo také super vidět tajné strachy našich hrdimů. Mě třeba potěšila Black Widow,její Origin je zde pěkně ukázán. Sice jeho ukázka trvala max pár minut,bylo tím řečeno hodně. A super je,že je to i podle komiksů. Nejsem si jistá jestli to pro některé nebude velkej spoiler,ale Clintashi se nedočkáte :'( . S kamarádkou jsme řvali jak malý když se objevil Vision a taky tak brečely když.....a nenene spoilery tady nechci.
Specefekty byly podle Marvelovského gusta. Jen je pravda že některé byly tak upřímně hloupé že se mi chtělo brečet. Ty jejich poskoky a házení si lidmi. Jinak byly scénky propracovány na veliké úrovni. Opravdu se těšte na závěrečný battle s Ultronem!
Asi jedním z mála moc viditelných mínusů bude typický pro Marvel humor a neseriozita. Někdy mě to až štvalo,všude se musí vlepit nějaký vtip mebo legrační scénka což mnohdy rozčilovalo když jste se chtěly soustředit na bitvy a dokonalost co se děla na plátně.

Jen si nezapomeňte počkat na potitulkovou scénu!

V sále jsme byli za nejvíc fans,probrali jsme každou postavu,scénku,námitky na jiné superhrdiny a komiksy,řvaly u toho atd. Prostě jak real fan. Dokonce kámoš kterej šel s náma prohlásil že teď bude s námi číst komiksy! Wow! Tak jsem řekla že mu zejtra vezmu pár komiksových kompletů a půjčím mu je do autobusu a do Anglie. A sama jsem si přitom stáhla do mobilu víc jak 10 komiksů xD
Nuda nebude.

Takže zejtra odjíždím konečně do Anglie(a proto píšu teďka pozdě,protože nemůžu usnout nedočkavostí). Nejsem si jistá jak tam na tom budu a jestli budu mít čas na psaní každodenních článků a obíhání affs. Takže se jen tak nezlobte :D
Plus,moc bych potřebovala nějaký nový lay na blog,jsem na tom fakt blbě. Takže jestli by jste někdo mohl pomoci,nebo znáte někoho kdo by mohk,budu moc vděčná!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 luczaida luczaida | Email | Web | 1. may 2015 at 16:47 | React

Já na ně jedu pátýho, tak si to tady přečtu až potom, nechci nic vědět! :D :D

2 Naranique Naranique | Email | Web | 2. may 2015 at 11:10 | React

Viděla jsem premiéru. Ale podle mě byla ta jednička lepší. Ale hlášky byly dost dobrý, smálo se celé kino. Herci byli opravdu dobří. A to s kladivem jsem čekala, upřímně. (kdo viděl, ví, kdo ne, nic nepozná, na spoilery dávám pozor, doufám) :-)

3 Eliz Eliz | Web | 3. may 2015 at 13:46 | React

Wow, wow, wow! Moc se těším na Avengers do kina! :3

4 Marča Marča | Web | 3. may 2015 at 18:11 | React

hodlám se na to kouknout,až se dokopu protože pořád nemám čas :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama