Na hurvínka už nikdy...

3. april 2015 at 13:47 | CherryPie |  About me+TAG
Já vím že je ten název dost děsivej :D
Tenhle článek už plánuju celkem dost dlouho,ale dostala jsem se k tomu teprve teď. Finaly píšu něco jinýho než recenze,fakt jsem na mizině.
Tak a teď k tomuto článku: Asi také po školách máte klub mladého diváka do kterého když se zapíšete,zaplatíte 400 kč za čtyři divadelní představení(což je super cena) a chodíte na ně s třídní. Já v klubu zapsaná nebyla,ale příštím rokem si to nenechám ujít. Tak jsem si prostě řekla,že jestli bych někdy chtěla hrát v divadle,měla bych do něj i chodit ve volném čase. Tedy jsem poprosila kamarádku,jestli bych jí nedala stovku a ona mě lístek. Vyšlo to,protože to byl...jo,Hurvínek. Fakt nevim co mě to napadlo,to zrovna tohle. Lístek mi dala i s radostí. Naštěstí tam šla i ještě jedna kamarádka,takže jsem v té kaši nebyla sama.
Což,obl0kla jsem se jako do divadla a byla jsem ready ještě asi 2 hodiny před školním srezem,protože jsme si s kamarádkou řekli,že si ještě zajdem na čokoládu a do NC.
Na stanici metra jsme byli také dost brzo,tak jsme se rozhodli,že půjdem po Václaváku(jako že tam vůbec nebylo narváno xD). Přitom jsme si povídali o takových kravinách,že by vás to nenapadlo. Jaké pohádky jsme se koukali v dětství,kdo je Pat a kdo je Mat,jaký je Krteček swager a o smrdlavejch sýrečcích xD.Tak a teď k divadlu. Konečně jsme byli v teple a mohli se jít posadit na místa,jasně že jsme byli úplně vzadu abychom na to ,,dobře" viděli. Tak a tu to začalo...hned od začátku jsme pochopily,že naše životy se zkrátí ještě o dvě hodiny. Tak jestli zápletkou je tohle: Spejblovi přijde účet za elektřinu a on nemá peníze na tak velkou sumu...wow. No a co by napadlo normálního člověka? Najít si práci,škemrat,půjčit si,ale tohle je moc mainstream. Jeho napadne......držte si klobouky....že napíše muzikál! Jako wat?
Tak jsme proseděli celou hodinu až do přestávky. Pozorujíce lidi pod námi(to byla legrace,ti se taky dost nudily),spíce a hrajíce na mobilech. Byly jsme z toho tak špatný,že jsme si s kámoškou dokonce začali psát na Messengeru,ano s tou kámoškou co seděla hned vedle mě. Fakt jsme se nemohli na přestávku dočkat. Avšak ani to to nezachránilo,obvykle děláte o přřetávkách co? Ano,my jíme. Jenže tam to měli tak přdražený,že ....jako v každém bufetu v divadle nebo tak podobně.
Hah,druhá půlka byla zábavnější. Myslíte to představení? Ne,to jsme vůbec nevnímali. Prostě máme takovou starou dobro hru na pobavení. Prostě random jsme říklai Marvelovské postavy co známe. Totálně random. To nám vydrželo celou hodinu a ještě i v autě to pokračovalo.
Doufám,že to příští představení na které se chci dostat bude lepší a aspoň o něčem...

A teď zahodím pasimisticky naladěnou náladu a zaptám se. Jak jste provedli Apríla? 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jaké články byjste spíše na blogu uvítali?

recenze na filmy/komiksy/seriály 24.8% (52)
články ze života 24.8% (52)
Geek novinky/zajímavosti 23.8% (50)
něco jiného 26.7% (56)

Comments

1 Patty | storybrooke.blog.cz Patty | storybrooke.blog.cz | Email | Web | 3. april 2015 at 14:47 | React

Tak jestli to bylo opravdu tak příšerné, jak to zní, tak to bylo doslova a do písmene divadlo za všechny prachy, a za dvě hodiny života, které už ti nikdo nevrátí :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement