Supergirl PILOT

29. may 2015 at 16:17 | CherryPie |  Seriálový marathon
Vítám všechny milovníky seriálů a třeba se tu najdou i nějací ti komiksový :) . Celkem nedávno se na internetu objevil pilotní díl nového DC seriálu Supergirl který se odehrává v univerzu s Arrowem a Flashem. Já jsem si to nemohla nechat ujít a mrkla na něj. Zde se vám pokusím přiblížit myšlenku seriálu.
Oficiální premiéra je v listopadu 2015. Proč se na všechno musí tak dlouho čekat? :(
Můj seriálový seznam je trošku pozměněn,koukněte ;)

Stručně o příběhu

Příběh začíná slovy na které jsme si u seriálů DC tak zvykli ,,Jmenuji se Kara zor-el...." . Právě Kara která si ještě Supergirl neříká je hlavní postavou budoucího seriálu. Vše to začalo na její se Supermanem rodné planetě Cryptonu který měl být za chvíli zničen. Superman je teprve dítě a Kara něco kolem puberťačky. Oba jsou poslány pryč z Cryptonu a Kara má za úkol Supermana(mě se hrozně líbilo jeho Cryptonské jméno Kal-el) chránit. Něco se však zvrtne,při výbuchu Cryptonu vznikne silná vlna a Kara odletí ve špatném směru do nějakého časového víru(doooo weeee oooooh). Když se z něj dostane a doletí na zami asi za dvacet nebo více let kdy Superman už její ochranu nepotřebuje,ale ona ano. Superman ji nechá v rodině kde vyrůstal sám a uletí. Kara vyroste,najde si práci a žije obvyklým lidským životem(přitom ví o svých schopnostech). Jednou však se stane něco co ji donutí konečně za mnoho let použít své schopnosti. Stalo se to když mělo letadlo její nevlastní sestry spadnout. Takto začínala její cesta.
Vytvořila si kostým a stala se hrdinou National city(DC má na ty různěé města fakt zasednuto...). Přitom se dozvídá o své sestře,že pracuje v tajné korporaci která se snaží zabezpečit zemi proti mimozemšťanům a že její matka byla vesmírným soudcem která zavřela do vězení Fort Rozz ty nejnebezpečnější zločince vesmíru. Ty se teď dostali ven a chtějí se Kaře pomstít za jakých koliv podmínek.

Pár random poznámek

-Je možné že se Supergirl objeví i v Arrowovi nebo Flashovi v Crossoverových dílech.
-Kara si není vůbec podobná narozdíl od Supermana když je v kostýmu
-Superman patří do DC seriálového univerza takže je také možné že se objeví v jiných seriálech což by mohlo být naprosto epic.
-Supergirl se bude postupně učit své schopnosti využívat,takže to nebude jako Oliver který se prostě prohlásil za hrdinu Starling nebo Flash který prostě začal běžet.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eliz Eliz | Web | 30. may 2015 at 15:38 | React

Já nevím... Moc mě to nezaujalo, abych pravdu řekla. Nikdy jsem neměla ráda ani Supermana, takže supergirl u mě spíš nezaboduje. Nicméně děkuji za rozšíření obzorů :)

2 CherryPie CherryPie | Email | Web | 1. june 2015 at 13:04 | React

[1]: já supermana nesnáším xD líbil se mi jedině jako badass v jednom komiksu,ale supergirl mě celkem zajímá,hlavně třeba ty crossovery s Flashem a Arrowem

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama