Něco ze života

25. june 2015 at 20:30 | CherryPie |  About me+TAG
I kamarádka ráda chlápky s lukem a tak jsme si udělali "tetování". Bylo to na Insta a proto ty blbí filtry xD

Cowabunga! Možná si ještě někdo pamatujete anketu ve které jsem se vás ptala co byste na blogu spíše uvítali. Většina hlasovala pro články ze života a já jsem zatím žádný nenapsala,tak to jdu napravit. Akorát dnes jsem měla opravdu super a aktivní den takže to můžu rozepsat,navíc tu bude pár mých fotek.
No a potom mám promyslených pár dalších článků(recnenze na Jurský svět a Mimoně,článek o fangirls a top červen),ale nevím jak to zvládnu jakožto jedeme na Ukrajinu a tam to potom budu muset dohnat.


Takže co se konalo dnes? S nej kamarádkou jsme se domluvili,že nejdem do školy (co bychom tam dělali) a půjdem do kina na premiéru mimoňů (o pár článků dole jsem psala o letních filmech).
Máma teda moc nadšená nebyla,ale to jí přešlo. Ještě před srazem jsem s mámou šla do obchodu pro boty a pak ji pomohla s úklidem.
Konečně jsem byla ready a mohla vyrazit. Jako vždy jsem přišla pozdě,to už jsem prostě já. Naštěstí na mě kamarádka nečekala moc dlouho a k tomu jsme ještě museli si dojít pro její mobil do opravny. Displej měla totiž úplně potřískanej a kvůli tomu je jasné že mobil nemohl plnit plno funkcí a proto bylo hrozně fajn sledovat to jak se raduje,že může zapnout data a chodí jí e-maily.
No,poté jsme jeli metrem a tehdy to začalo.....
hrozně jsme pospíchali,protože film začínal asi za 10 min. Na neštěstí jsme museli ještě přestupovat. Jedno metro nám přijelo a my vystoupili na Muzeu kde jsme přestupovali na zelenou linku na Floru. My jakožto ne zrovna normální lidé jsme šli na tu špatnou stranu na kterou nám to metro stejně ujelo. Já jsem si nebyla jistá jestli je to opravdu ta strana a tak jsem se radši podívala na tabuli,ale zatím nam ujelo to Metro správné! Takže jsme zase čekali na další. A když se metro do kterého jsme přece jen nastoupili konečně blížilo k naší zastávce,kamarádka mi řekla ,,A teď běžíme jako by za námi byla Odula." Není divu,přece jen už bylo i tak pozdě. Na to jsem ji odpověděla aby hlavně neřvala a jí to hrozně pobavilo.
Když se dveře otevřely,fakt jsme běželi jak o život,ale po pár schodech eskalátoru jsme to vzdali. Konečně jsme byli v nákupním centru Flora a ......byli jsme tam jak totální debilové.....vyběhli jsme jedny eskalátory na 2.patro a řekli si,že to bude lepší výtahem. Tak jsme tedy vešly do výtahu a zmáčkly tlačítko 3(ano,byli jsme fakt líní vyjít to jedno patro). Jeeeeeenže se ozvalo ,,Výtah jede dolů" a jen my dvě v tom přeplněném výtahu dostali totální výtlem. Dál jsme si přivolali další výtah,ale ten nám oznámil směr dříve než jsme ráčili nastoupit,to jsme teda nakonec neudělali a vyběhli to po svých. Byli jsme hrozně udejchani. Bylo už kolem deseti minut od začátku a já jsem poprvé byla ráda za reklamy v kinech. Ten pokladník co nás obsluhoval z nás měl fakt srandu a nezkrýval to xD. Nakonec jsme to vztihli akorát :)

Před námi byl,ale ještě celý den a jednou částí programu byla výstava v naší umělecké škole na kterou jsme šli s mojí mámou a bratrem. Dala bych sem fotky,ale ty ještě nemám od mámy ztáhnuty,tak zas někdy příště. Ale ještě před samotnou výstavou nám znovu ujelo pár autobusů a metro. Brácha chtěl totiž na záchod a máma musela s nim. Tak nám ujelo jedno metro a už za minutu přijíždělo druhý. Máma s bráchou už byli vidět na schodech,tak jsme do toho metra s kamarádkou na poslední chvíli nastoupili,ale máma s bráchou ne. Jak na ně kamarádka tak mávala rukama,praštila mě do oka (podruhý za den a potřetí do toho samýho oka). Takže další výtlem (i když jem po tom ještě půl dne viděla v koutku rozmlženě.) A jak mi to oko začalo slzit,roztekla se mi řasenka a dostali jsme další výtlem protože jsme si vzpomněli na den předem.

S kamarádkou jsem provedla vlastně celý den,nejdříve do kina,potom do obchodního centra,potom výstava,k ní a pak zas obchodní centrum. Sice ta poslední část už nebyla tak veselá,protože jsme se začali bavit o zejtřku kdy mnozí naše přátelé odcházejí a nejen na prázdniy,ale úplně na jiné školy...

Toto jsem já. Ten nápis na ruce je obráceně,ale je tam napsáno Evil Regal :D Ironie je,že na sobě mám tričko se sněhurkou (Oncers mě chápou xD). Celkem odnedávna jsem si oblíbila filtry...na instagramu se přežívá těžce xD

Ehmmm....to je bráchův plastový luk,a hádejte kdo si s nim hraje radši.....no,jednku to zkusim s opravdickým (ale s plastovim mi to nejde špatně xD)

Včera jsme měli rozlučku s 9.třídou a trdice zůstávají tradicemi. Vypsat si tužky na jižších ročnících je hlavní. Ale zase na týhle fotce nevypadám jako retard oproti tamtěma dvěma xD

A tohle jsem já s nej kamarádkou,fotka je ale v trošku nižší kvalitě :/

Ten pocit když si chcete udělat selfie a já jsem poblíž....koukněte na toho retarda vzadu....
 

1 person judged this article.

Comments

1 Eliz Eliz | Web | 28. june 2015 at 20:53 | React

Mimoni mě moc nelákají :D Ale zítra asi vyrazíme na Jurský svět :3
Super článek a krásné fotečky! :)

2 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 29. june 2015 at 15:16 | React

Tyo, přemýšlím, že bych začala koukat na ONCE UPON A TIME a nebo DOCTOR WHO: Ale nevím, který dřív. xD
Bezva článek a super fotečky. Luk miluju a hodlám si pořídit vlastní. ;-)  ;-)  ;-)

3 Erika Owlie Erika Owlie | Web | 29. june 2015 at 19:11 | React

Z těch fotek fakt nemůžu, hlavně ta poslední :D :D a super triko, jsem viděla na ebay, jsem si říkala, že ho asi objednám :) ^^

4 CherryPie CherryPie | Email | Web | 29. june 2015 at 21:19 | React

[2]: Vždy jsem začala koukat na seriál a kamarádky za mnou xD . Jen do toho.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama