Finále Flashe

15. july 2015 at 16:17 | CherryPie |  Seriálový marathon
Cowabunga! Dneska pro vás mám článek o tom co si myslím já o konci posledního dílu skvělého seriálu The Flash. Rozeberu celý seriál,ale hlavně teda poslední díl a teorie pro další sérii. Něco jako tohle jste mohli číst u seriálu Arrow který je s tímto seriálem hodně spojen. Taky plánuji sepsat článek o Daredvilu a The Royals,no a vlastně o většině seriálu které zhlédnu xD
Další seriály ke zhlédnutí můžete najít zde


Seriál vypráví o chlápkovi jménem Barry Allan se kterým se stane nehoda,praští do něj blesk po výbuchu urychlovače částic a stane se z něj nejrychlejší člověk na planetě(to si zatím myslí on). Tak každý díl začíná podobně jako Arrow ,,Jmenuji se Barry Allan a jsem nejrychlejším člověkem na planetě a bla bla bla". Myslím,že to fanoušci buď naprosto žerou nebo je to po pár dílech přestane bavit. Barry po úderu blesku leží v kómatu opravdu dlouhou dobu a stará se o něj tým doktora Wellse. Doktor Harisson Wells je Barryho hrdinou a velkou inspirací a spolu s ním,doktorkou Caitlyn Snow a Cisco Ramonem začnou pracovat nad jeho schopnostmi které se projeví. Také zjistí,že není jediný který dostal schopnosti. Takovým lidem říkají Meta-lide a vědí o nich jen Barryho tým a jeho nevlastní otec Joe. Barry průběhem roku zjistí mnoho nového o svém idolu,o své minulosti a o smrti své matky. Barry si později začne říkat Flash.
Toto byl takový kratší popis,co ale s tím posledním dílem? Zdá se mi,že právě tu se ukazuje mnoho věcí na které jsme čekali snad od začátku. Vyřešení záhady se smrtí matky Barry,tajemství Dr.Wellse,cesty v čase,podstata Eddieho ,romáek Ronieho s Caitlyn,poteciál Cisco atd.
Co se mi,ale zdá příšerné je to,že ke konci nám Eobard Thawne nezdělil proč se s Barrym tak nesnáší,já zatím komiksy o Flashovi nečetla,a proto mě to bude asi ještě dlouho deptat. Doufám,že se to vyjasní v příštích sériích. Ke konci se nám otevírají posavy právě Eobarda a Barryho. Právě Eobard aka Dr.Wells otevírá dveře k putování v čase,vše to podrobně vysvětluje.
Jestli bych mluvila o hlavním hrdinovi-Barrym,vzpomněla bych si na mnoho postav které si měli mezi něčím vybrat čímž změnily myšlení o sobě a seriálu celkově. Barry si taky musí vybrat,mezi plnocenou rodinou a přáteli spolu se svými schopnostmi. Když Barry běží do minulosti,vidí okolo sebe momenty ze svého života,co kdy bylo,je a dokonce bude. Barry si ale vybral superschopnosti a zodpovědnost což seriálu přidává trochu seriozity která mnohím chybí. Jestli jste čtenáři komiksů,znáte možná séri Flashpoint kdy Barry cestoval v čase,měnil věci a ke konci to dopadlo špatně.
Díl končí naprosto příšerně pro fanoušky. Není jasné co se stane,buď Barry zavře červí díru nebo se dostane do jiného univerza což dává tak mnoho možností pro příběh a taky možnost multiverse.
Díl byl plný emocí,rozhovor Cisca s Wellsem naháněl hrůzu když si vezmete,že je pro něj Cisco jako syn,ale jeho to kdysi nezastavilo aby ho zabil,Barryho rozhovor s matkou v minulosti rozhodně mnohým nahnal slzy na oči,smrt Eddieho která hrdiny zachránila. Eddie byl vždy divnější postava která byla mnohým ukradena,ale právě zde se ukazuje,že je Eddie rozhodně důležitý. Nejdříve se to vyjadřuje jeho rozhovorem s doktorem Steinem. Eddie se tu ukázal z nejlepší stránky i když věděl,že ho čeká budoucnost smolaře. Vlastě ho už nic nečeká,jeho obět byla opravdu hrdinská a myslím,že mnohým právě tento moment změnil jejich myšlenku o Eddiem. Vše však není tak jisté,mohli jste si všimnout,že jeho tělo bylo pohlceno do červí díry a je možnost,že ho nevidíme naposled,třeba se znovuzrodí v nějakém jiném univerzu. To,ale také znamená,že se vrátit může i Eobard,přece jen jsou to příbuzí.
Jestli sledujete novinky seriálového univerza DC, víte o připravovaném seriálu The legends of tomorrow kde hlavním tématem budou právě cesty v čase. V posledním díle jsou k tomuto seriálu také odchylky. Běžící Flash vidí tým legend které později s Oliverem vytvoří. Krom toho,když je Flash v červí díře,ukazuje se Hawkgirl která je taky budoucím členem týmu.

Teď ke každému takovému článku budu psát moje mínění v bodech,něco jako takový mini TAG :D

Oblíbená postava: Cisco Ramon
Neoblíbená postava: Dr. Harrison Wells
Oblíbený záporák: Tricster
Neoblíbený záporák: Grodd(přiznejme si že to vypadalo opravdu divně)
Oblíbený ship: Caitlyn a Ronnie

Vlastně tento článek píšu kolem třetího dne,ale stalo se něco,že jsem musela k doktorovi a zrovna příjemý to nebylo,celý dny teď budu ležet v posteli.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Chtěli byste něco takového i o jiných seriálech ze seznamu?

Ano,zajímalo by mě to
Ani ne
Je mi to jedno

Comments

1 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | Email | Web | 16. july 2015 at 22:13 | React

Nemyslím si, že si Eddie nějak extra ve sloupci hrdinů povýšil, protože tím, že se zabil vytvořil tu červí díru? Takže to bylo jak z louže pod okap. Jedna věc mi ale pořád vrtá hlavou.. Když se Eddie zabil, Reverse Flash se nikdy nenarodil, tudíž nemohl cestovat do minulosti a zabít Barryho matku, ne? Hrátky s časem mám ráda, i když z takových věcí člověka akorát rozbolí hlava :-D

2 CherryPie CherryPie | Email | Web | 17. july 2015 at 21:58 | React

[1]: Mě to taky napadlo,jenže až po napsání článku xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama