Movies: Jurasic world

2. july 2015 at 20:46 | CherryPie |  Geek think ♥
Cowabunga! Dneska tu pro vás konečně mám recenzi filmu Jurský svět!
Kdo čeká na drawing challenge tak si asi ještě počká,protože jaksi nemám čas kreslit :/
Well,let´s start :)

Informace

Režiér: Colin Trevorrow
Scénář: Rick Jaffa,Amanda SIlver,Colin Trevorrow a Derek Connolly
Hlavní role: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard,Vincent D´Onofrio, Ty Simpkins atd

Vlastní názor

A teď se přiznám,že jsem neviděla ani jeden díl Jurskýho Parku,a proto to nemůžu srovnávat s výtvory Stevena Silberga. Mnozí říkají,že je film plný blbostí a sám o sobě je na nic no a některým se film zalíbil až moc. Já patřím spíše mezi ty druhý,je pravda,že ve filmu bylo pár blbůstek,ale celkově to film nezhoršilo.
Crise Pratta si mnozí určitě znáte hlavně ze skvělého filmu Strážci Galaxie. Od něj se prostě nedalo nečekat super výkon. Byl opravdu na vejšce a svou postavu zahrál skvěle,a i ta postava byla super. Ostatní herci byli také skvělí a ochvalu si rozhodně zaslouží mladý herec Ty Simpkins. Na úrovni s Chrisem prattem byla také Bryce Dallas která taktéž zahrála svou roli skvěle,jí můžete znát ze Spider-mana nebo Stmívání.
O co vlastně jde? Park ve kterém můžete zpatřit mnoho ,,vyhynulých" druhů je ve světě moc a moc populární. To ale správcům nestačí a tak začnou druhy sami vytvářet z DNA existujících. Nebezpečný druh vytvořený z DNA T-rexe a ještě bůh ví čeho se dostane mimo kontrolu a začne zabíjet. Podstatnou roli tu hrají děti. Obvykle mě otravující děti ve filmech štvou,ale zde jsou tyto postavy vytvořené bezvadně stejně jako ty další. I postavy co hráli ve filmu menší roli se rozvíjeli a jejich charaktery se daly snadno vyluštit. Mezi postavami Chrise Pratta a Bryce Dallas byla taková ta typická milostná chemie(bych nebyla já kdybych je nezačala shipovat,viď?).
Celkově je scénář a jeho podání velice dobré a bez častých blbostí,ale bylo něco co mi nedávalo klid snad v průběhu celého filmu............Ty PODPATKY(až ten film uvidíte tak asi i pochopíte :D)
chris pratt animated GIF
Jurský svět rozhodně všem doporučuji kvůli actionu,příběhu,postavám a naprosto skvělým specefektům,z dinosauřího mutanta jsem někdy měla husí kůži!
No a taky se omlouvám,že jsem to tak zdržela :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 evapok evapok | 3. july 2015 at 10:08 | React

Jurský svět jsem už viděla v kině, dalo se na co koukat, občas sranda, chvílemi napětí a jinak dobrodružství.. paráda

2 Eliz Eliz | Web | 5. july 2015 at 19:01 | React

Na filmu jsem byla nedávno v kině s bráchou... A kupodivu jsem byla fakt nadšená! myslím, že se film hodně povedl, nenudila jsem a užila si zábavu i napětí. Doporučuji :)

3 Annie Reprobate Annie Reprobate | Email | Web | 12. july 2015 at 11:04 | React

Byla jsem v kině a moc se mi to líbilo! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama