Movies: Minions

12. july 2015 at 10:41 | CherryPie |  Geek think ♥
Cowabunga! Omlouvám se za neaktivitu poslední dobou(affs především),ale snad to chápete,prázdniny a tak. Navíc jsem tento týden byla u své rodiny kterou jsem nikdy předtím neviděla(byla to peeeeeecka) a tak nějak jsem neměla čas na blog(na Gotham a Jak jsem poznal vaši matku jo,ale na blog ne xDD)
Dneska pro vás mám mini recezi na animák Mimoně kterou jsem vám slíbila už celkem dávno. Na dnešek by to však neměl být poslední článek(doháním xD)

Informace

Réžie: Kyle Balda,Pierre Coffin
Scénář: Brian Lynch
Žánr: Animovaný,Komeie,Rodinný

Vlastní názor

Přiznejme si,že hodně z nás mělo filmy o Gruovi rádi rozhodně taky díky jeho malinkým žlutým rozstomilým pomocníčkům které se nazývají Mimoni. Tvůrci pochopily,že Mimoni jsou hlavně mezi dětma velice populární a tak tu máme jejich sólovku. Ve filmu je vyprávěn příběh malinkých milovníků banánů. Byli na planetě už dávno a odjakživa hledali nejzlejšího ze všech zlounů. Většinou však všichni zemřou a tak Mimoni zůstanou bez pána což je pro ně traédií. A tu se dostanu k prvímu bodu,je to dětský film a mě tam trošku vadily ty smrti. Někdy byli sice ukázány komicky,ale někdy by to chtělo trošku změkčit. To samé bylo třeba s pohádkou kterou jim vyprávěla jejich ,,máma" a hrátky v mučírně,dětský animáček...
Jak jsem řekla,mimoni jsou nešťastní a tři dobrodruzi Kevin,Sturart a Bob se vypraví na cestu pro nového padoucha kterého přece jen najdou. Bude to Scarlett Odkráglova(divný příjmení :D). Aby ji dooázali,že jsou věrný,musí ukrást královskou korunu Anglie aby se Scarlett stala královnou. Jasně,že se to zvrtne a Scarlett je začne nenávidět. Všechno to vypadá moc komicky a rozhodně dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Jestli nepočítat těch pár nedětských scének,vyšel z toho moc hezký a pozitivní animáček který je super zkouknout pro zlešení nálady,a jestli se vám nelíbí legrácky,určitě se vám zalíbí malinký Bob se svým medvídkem. Oba jsou nemožně rozstomilé :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Annie Reprobate Annie Reprobate | Email | Web | 12. july 2015 at 11:03 | React

Těším se na to!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama