OUAT characters TAG

2. september 2015 at 17:57 | CherryPie |  TAG
Cowabunga! Dneska tu mám další článek pro Oncers a to 10 characters challenge kterou jsem našla ZDE . Jakožto furt čekám další sérii tak si to aspoň takhle vynahradím,plus-koupila jsem si knížku,youhuuuu :D
So,jestli jste oncer stejně jako já tak to je něco pro vás,a jestli ne tak to mrkněte na review první série ZDE.


1.Oblíbená ženská postava-Regina

Tohle nepotřebuje vysvětlení,ona je naprosto bezvadná postava kterou miluje fakt většina. Je skvělá zaporačka i hrdinka(jako zaporačka mi už dost chybí...). Má výborně propsanej příběh a charakter což je hrozným plusem. Jo a jak si nezamilovat i tak výbornou herečku?

2.Oblíbená mužská postava-Robin

A jestli jsem v tomhle měla dřív guláš,tak teď v tom mám naprostou jistotu a mou oblíbenou mužskou postavou je Robin. Vím že ho teď mnozí nemají rádi,ale já jsem mu věrná :D Měla jsem ho ráda od začátku,ještě z enchanted forest. K Regině se sice více hodil právě tam(i když jsou spolu dokonalý jakkoliv),je drzý,statečný,čestný a je vlastně chuligán a lukostřelec(to hraje ale kurňa velkou roli). A to se mě líbí :DD A o Seanovi už nemluvim vůbec,to je můj IDEÁL

3.Oblíbená vedlejší postava-Tinker Bell a Ariel

Tak tydle dvě mi fakt chyběj. Obě jsou hrozně milé,legrační a kamarádští. Bylo hrozně milé od tinker jak pomohla Regině a Ariel zase Sněhurce. Bylo by hrozně fajn kdyby se vrátili.

4.Nejvíc nenáviděná postava-Emma a Zelena

Nenávist k Emmě mi zůstala ještě od první série. Prostě ji nemám ráda,zdála se mi hrozně nesimpatickou. A doufám že se to s příchodem The Dark Swan zlepší. No a Zelena,to je taková sviňa! Za to dítě jsem si znenáviděla totálně i když chápu že za to může z velké části Robin,ale toho miluju(nesnažte se mě pochopit xD)

5.Nejvíc mě podobná postava-Regina,Tinkerbell,Henry

Takže popořádku,s Reginou jsme si podobný příšernou drzostí a upřímností. Jsem dost upřímná když mám chuť říst něco ne moc příjemného,kamarádka mi říkala že upřímnějšího člověka než já nezná. Vím že to může často urazit,ale já s sebou nic nenadělám. S Tinker si budem podobní pozitiním myšlením a snahou pomoct druhým i když já v jejich problému nikdy nebyla. Oukej,možná se to netýká urovna milostných záležitostí,ale i tak. Henrymu se podobám svými přáními,žiju často vymyšleními světy a opravdu v něco věřím. Mám sny které chci naplnit.

6.Postava která se nejvíc vyvíjela-Regina

Jak jsem psala výš,má skvělý příběh a mě se hrozně líbí jak se postupně měnila. Milá holčička se svými sny o budoucnosti se stane bessrdečnou zlou královnou a nakonec se znovu změní pro syna a soulmatea :D

7.Postava kterou bych chtěla potkat-všechny

Jako seriously? Já kdybych potkala jakoukoliv postavu tak bych řvala radostí protože bych chápaala že někde tam je fakt nějaká taková alternativa. Awwww....jak já bych byla šťastná. Ale je asi jasný že nejvíc bych chtěla potkat své oblíbené postavy.

8.Oblíbený záporák-Regina,Rumple,Snow Queen

O Regině je toho napsáno už dost tak se přesunem hned k Rumplovi a Snow Queen. Rumple byl od začátku dokonalost sama,jako záporák je naprosto ideální a jsem ráda že jím nakonec zůstal...no teda dokud z něj nevytáhli temnotu. A Snow Queen asi ani neni tak záporačka jako antihrdinka. Její motivace se mi líbila hrozně moc a byla asi jediná záporačka kvůli čí smrti jsem pustila slzičku.

9.Oblíbená postava z povídky-Robin

Jakožto jsem přečetla fakt ohromný množství povídek o OutlawQueen(#Dontjudge xD) tak to nebude těžký. Je to Robin z jedného humoristickýho ff u kterého jsem se hrozně nasmála :D

10.Oblíbená postava vůbec

Oh come on! To si myslíte že mám síly vybírat si mezi Robinem a Reginou? OH HELL NO!
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jaká je vaše oblíbená postava z OUAT?

Regina 12.5% (26)
Emma 7.7% (16)
Sněhurka 4.3% (9)
Charming 5.8% (12)
Hook 7.7% (16)
Rumple 5.3% (11)
Bele 8.7% (18)
Robin 5.3% (11)
Zelena 4.8% (10)
Petr Pan 5.3% (11)
Tinker Bell¨ 2.4% (5)
Anna a Elsa 6.3% (13)
Karkulka 4.8% (10)
Archie 5.3% (11)
Henry 2.4% (5)
August 2.4% (5)
Graham 3.4% (7)
Neal 2.9% (6)
Někdo jiný(napište do komentářů :) ) 2.9% (6)

Comments

1 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 3. september 2015 at 7:15 | React

Vážně mě nic nepřekvapuje :-D Mám tě prokouklou.

2 CherryPie CherryPie | Email | Web | 3. september 2015 at 7:39 | React

[1]: :D stejně jak já tebe xD

3 Juliet Rocks Juliet Rocks | Web | 3. september 2015 at 14:04 | React

Skvělej článek, ale odpovědi dokonalý! :D Musím říct, že u smrti Snow Queen jsem taky brečela. ;) A teď si nemůžu vzpomenout, kdy jindy (jestli vůbec jindy) jsem u OUaT brečela... Anyway - hrozně se mi líbilo to tvé dilema mezi Reginou a Robinem - to já měla úplně stejně, když jsem vybírala nej. herečku, tak mezi Lanou a Liz. :D :)))

4 Eliz Eliz | Web | 5. september 2015 at 21:25 | React

Do seriálu se chci pustit! Ale nějak začínám nemít na to čas... Prázdniny byly krátký :D

5 CherryPie CherryPie | Email | Web | 6. september 2015 at 18:12 | React

[4]: Nojo,ta škola,to je zas hrůza,teď mám na seriály taky k hodně míň času jestli si to srovnám z prázdninama :-?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama