Movies: Hotel Transylvania 2 a Marťan

12. october 2015 at 17:27 | CherryPie |  Geek think ♥
Cowabunga! Dneska konečně píšu zas nějakou filmovou recenzi(takové minimini recenzičky). A je to animák a mnohými tak chválený Marťam! Juhů! No já jako milovnice animáků a sci-fi jsem si tyhle dva filmečky nemohla nechat ujít. V nejbližší době jsem rozhodnuta jít na Pana kde hraje jeden z mých oblíbených herců,takže se na to taktéž můžete těšit :D

Marťan

O Marťanovi jste rozhodně slyšely. Je to posledně dost probíraný film a i kniha podle které je natočen. Tu si taktéž plánuju přečíst. Film je podle mě opravdu povedej. Jedná se o to,že má tým kosmonautů misi na Marsu,která musí být zrušena kvůli písečné bouři. Posádka letí domů,avšak bez jednoho člena. Ten byl zasáhnut letící antéou a ostatní si myslely,že je mrtev. Mark Watney však přežil a teď se snaží přežít i podmínky. O tom že Mark žije se dozví celý svět a všichni mu fanděj v brzkém návaru domu. Film je pro milovníky sci-fi naprosto skvělý. Je zde napsín výborný příběh a parádní hlavní postava. Mark je legrační a nevzdává se. Taky že je ve filmu dost humoru a obvykle jsou vtipy fakt dost povedené. Herci byli taktéž povedeně vybráné. No,já stejně furt čuměla jen na Sebastiana Stana(Winter Solider-Cap.America,Kloboučník-OUAT). Všem tenhle film rozhodně doporučuji a můžete si být jistý,že fakt neusnete!

Hotel Transylvania 2

Pamatuje si někdo na první díl? Já ho kvůli bráchovi viděla tak tisíckrát,je ale pravda že jsem si ho dost oblíbila a když bylo řečeno že bude druhej díl,byla jsem fakt ráda. Do kinajsem na to šla jako na kamarádčinu oslavu narozenin a tak jsem měla skvělou náladu. Dvojka je rozhodně dost odlišná od jedničky. Hlavním plusem budou asi vtipy ve filmu,protože se fakt celej sál třásl smíchy. My s kamarádkami ještě často vzpomínali na nějaké vtípky. Na druhou stranu je většina vtipů jasnou kopií ,,dnesšní mládeže". Ty vtipy byly fakt teeneagerský což by se zas někomu líbit nemuselo. Co mě ale fakt dostalo,byly dvě dost známé písničky co se ve filmu náhle objevili. Z toho jsme měli taky dost výtlem xD. Film je rozhodně dobrý na pobavení a pro ty co by rádi zase padli do dětství.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 luczaida luczaida | Email | Web | 13. october 2015 at 0:35 | React

To jsem ráda, že jsi z Marťana tak nadšená. Já na něj do kina sice neplánuju jít, ale určitě se na to mrknu, až to bude někde na stažení :-)

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 28. october 2015 at 14:15 | React

Marťan je super film, asi jedno z nejlepších novějších sci-fi. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama