To čekání se nevyplatilo aneb.CherryPie posuzuje 1.díl Legend of tomorrow

24. january 2016 at 15:46 | CherryPie |  Seriálový marathon
Cowabunga! Vítám všechny fanoušky Arrowa a Flashe(no a nebo DW)co čekaly nový seriál Legends of tomorrow. Já taky dlouho čekala a byla jsem z toho mimo. Ale pak se objevil trailer a mě to nějak přešlo. Hned se mi to nějak přestalo líbit. Kamarádka na tom fakt jela a furt opakovala jak moc se těší. Já jen tiše přikyvovala a doufala,že seriál opravdu bude takový jak všichni doufáme. No....nedávno jsem však zkoukla první díl,který vyšel a....moje obavy se potvrdili. Líbilo se vám? V článku bude proč mě rozhodně ne!

Asi první co mé oko chytlo byla podobnost s DW. Gideon namísto TARDIS a místo Time lords máte Time masters,naším Doktorem je kapinán Hunter(kterého ještě k tomu hraje Rory-Arthur Davill) a jeho společníky je tým "legend". Jestli můj blog třeba sledujete tak víte,že jsem hardcore Whovian,ale tady je to takové...zajímavé ve špatném směru.
Další věc je,že se vše vyjílo moc rychle. Viděla jsem,že to bylo 5.minut dílu a co se už stihlo stát: flashback s malým chlapečkem,kterého zastřelil Vandal,Hunter se hádá s time MASTERS,přenese se do 2016,vykradne všech osm členů budoucího týmu,vysvětlí jim o co go s hezkou hláškou ,,budou z vás legendy!". Tohle fakt jen za pět minut a podle mě by se to mělo trochu natáhnout.
Herci a specefekty. Tenhle faktor mě šťouchal do očí celej díl. Je divný,že všechny herce jsem už viděla v Arrowovi nebo Flashovi a Arthura teda v DW a tam s nima bylo všchno fajn.Teď jsem si říkala,že i můj bratr(je mu 6) líp hraje(nebo simuluje,říkejte si tomu jak chcete). Já vím,že na tohle nejsem žádnej pecialista,ale když koukáte na tolik seriálů,kde se vystřídá tolik herců,už se dá pochopit jakému věřit a jakému ne. Tady jsem neuvěřila ani slovu,ani jedné slzičce co ukápla kapitánu když vyprávěl o mrtvém synu. Co se týče specefektů,tu je to taky celkem slabé. Neozbrojeným okem je jsou vidět nedopracované bitvy.
No tohle je vlastně vše. Možná jsem jen měla špatnou náladu,možná máte úplně opačný názor. Jen jsem to sem chtěla napsat. Snad to bude postupem dílů lepší :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | Email | Web | 14. february 2016 at 11:48 | React

Tak já patřím k té druhé skupině, která je ze seriálu nadšená. Bavím se u každé dílu. Ta podobnost s DW není čistě náhodná, tvůrci od začátku říkali, že seriál je jako kdyby Doctor Who potkal Strážce galaxie. Ocenila jsem, že se pilotní epizoda netáhla, je fakt, že se spoustu věcí stačilo seběhnout během strašně krátké chvíle, ale aspoň se celých 40 minut něco dělo a já se nestačila nudit. Díl od dílu je seriál lepší a lepší, poslední odvysílaný (1x04) byl opravdu výborný.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama