Daredevil-Season 2

6. april 2016 at 7:05 | CherryPie |  Seriálový marathon
Cowabunga! Opravdu si nemůžete představit jak moc jsem čekala ten den,kdy vyšla celá druhá série dokonalého seriálu Daredevil. JENŽE já byla na švp a možnout shlédnout ji jsem dostala jen o pár dní později. Před pár dny jsem celou sérii dokoukala a konečně se s vámi mohu podělit s tím,co si o druhé sérii myslím.
Bacha,jelikož je do čj přeloženo jen 6 dílů a já tu budu psát hlavně o posledních dílech,takže bude dost spoilerů :)


Myslím,že mnozí měli strach z nových sérií nějakých seriálů. Třeba většina mých oblíbených seriálů mě naprosto nesnesitelně zklamala,Ouat,Arrow,The Flash... a já se bála,že se dá pokazit i skvělý Daredevil. :D Mýlila jsem se,jelikož druhá série rozhodně nění horší než první a udržuje levl na,kterém je zbudováno univerzum Marvel. Jestli jste zvyklí na pohodu a fórky,které nám ukazují ve filmech,tak to bacha. Už první série DD a Jessica Jones nám ukázaly,že seriály rozhodně takové nebudou. 2.série si udržuje mnou tak oblíbený Noir a brutalitu(ok,nějaké scénky by si mohli odpustit). Sám koncept-slepý právník bojující s mafií New Yorku nezní zábavně a ani v komiksech ani v seriálu to tak nevypadá. Máme tu tolik věcí co se musí vyřešit,Matt musí čelit gangům,Punishrovi,Ninjům a k tomu i přátelům,kteří už nedokáží snést jeho tajný život.
Je jedno jak temný a brutální bude seriál...milostný příběh chybět nesmí. Je hned vidět,že je Matt dost oblíbený u dívek(hmm,kdo se diví? Je to Charlie Cox!) Náš slepý právník je v příšerné situaci,kdy se musí rozhodnout mezi životem Daredevila se zabjákem Elektrou,kterou kdysi miloval a klidnějším životem právníka Matta Murdocka s přítelem Foggym a dívkou Karem,se kterou ho taky pojí hodně. V průběhu celé série je poznat jak se mění každá z postav,hrdina nebo záporák. Hlavní je tu přece jen ten Matt,který je z jedné strany odsuzován přáteli a z druhé chválen za pomoc. Celkově se mi zdálo,že se Matthew choval k Foggymu a Karen jako totální debil. Moc mě mrzelo,jak se to mezi touto trojicí pokazilo,vlastně kvůli Mattovím lžím. Chování Foggyho je opravdu pochopitelné. Karen byla opravdu jednou z nejlepších postav série. To jak se snažila podpořit Franka,Foggyho a jak byla silná...byla porstě skvělá. Elektra...well! Elektru jsem stejně jako Karen naprosto zbožňovala. Bylo prostě vidět jak se z chladnokrevného zabijáka mění,aby mohli být s Mattem spolu šťastní. Poslední díl mě dostal úplně..."we can run away,together!" No a teď k asi oblíbené postavě nové série- Punisher,jedna z nejsilnějších a nejkomplikovanějších postav,které jsem kdy mohla v seriálu vidět. Frank si toho prostě hodně prošel. Patří mu nejemocionálnější řeč do duše,která fanoušky přinutí brečet,patří mu jeden z nejtěžších osudů a jeden z nejskvělejšch hereckých výkonů. Frank Castle se může stát jedním z důvodů,proč na to vůbec kouknout.

Nakonec chci říct,že druhá série Daredevila ve mě vzbudil ty úžasné pocity,které jsem přes hiatus málem zapomněla. Nezklamal a já budu netrpělivě čekat novou sérii,která už byla vyhlášena. Jestli jste Daredevila nesledovali,fakt doporučuji to napravit,jelikož to je jeden z nejskvělejších seriálů co znám. Jestli máte rádi krev, noir, superhrdinské dram,je to akorát pro vás. Myslím si,že i ti ,co nejsou zrovna na tento žánr,se může seriál líbit. Díky skvělým hercům, specefektům, postavám a příběhům!
Ps.teď jsem si všimla,že tu není recenze na Jessicu Jones...jak to? :D

Trailer 1.série
Trailer 2.série
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama